XII  MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'POWITANIE  WIOSNY'

WYNIKI
XVI  STRZELIŃSKIEGO  ROGAININGU
kategoria  otwarta

'Začátek jara' Rogaining - výsledky
'Start of spring' Rogaining - result - open


M-scePunktyNazwisko i imięDrużynaMiasto
187Molski Kuba
Biała Weronika
Wrocław
Wrocław
263Kuriata Bartłomiej
Fałowski Rafał
Wrocław
Gajków
363Haratyk Artur
Lorenz Michał
Lorenz Krzysztof
AVIT Strzelin
Strzelin
Strzelin
463Hajduk Lidka
Hajduk Jacek
Bez SkorkaOleśnica
Oleśnica
560Białka Marcin
Gil Ryszard
Elewów TeamJelenia Góra
Jelenia Góra
659Korda Wojciech
Kulicki Kacper
Hnatkowska Marcelina
Młode SiekiratkiWiązów
Wiązów
Wiązów
659Lejczak Bartłomiej
Kowalski Michał
Olszówka Jakub
Kozy MrokuZborowice
Wiązów
Miechowice Oławskie
858Kluz Sylwester
Szymański Marcin
Barysz Rafał
Kuriata Katarzyna
Dzikie WężeMarcinkowice
Godzikowice
Oława
Marcinkowice
858Połom Tomasz
Kińczyk Tomasz
Leszczyński Paweł
Leszczyńska Anna
Steczkowska Anna
Czarne BezyOława
Oława
Oława
Oława
Oława
858Mendak Aleksandra
Korzeniowska Agnieszka
Księżnik Anna
Dobrowolski Łukasz
The LostesOława
Oława
Marcinkowice
Oława
1158Fidelak Paweł
Suwara Mateusz
SP 66 WrocławWrocław
Wrocław
1256Szczurek Paweł
Sokołowski Grzegorz
Michalak Ewelina
Kotecka Małgorzata
Drankowski Dariusz
Kotwica BrzegBrzeg
Brzeg
Brzeg
Brzeg
Brzeg
1354Hejdukiewicz Jarosław
Hejdukiewicz Jakub
Gliwice
Gliwice
1453Chałubiec Michał
Nimsz Kamila
Lewicki Łukasz
Zendwalewicz Ewa
ŚmiechyOława
Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice
Miłoszyce
1552Jabłoński Arkadiusz
Paluchowski Tomasz
Ar_TomGłuchołazy
Głuchołazy
1650Sobieściak Kamil
Górajewski Paweł
Kosmiczne BorsukiBielany Wrocławskie
Księginice
1747Wręczycki Bartosz
Firuta Paweł
PG KMP WrocławRadwanice
Wrocław
1844Giebel Dawid
Giebel Michał
Łowcy przepustówChorzów
Chorzów
1944Jarmuła Magdalena
Jarmuła Mirosław
BOB RacibórzRacibórz
Racibórz
2043Przyszlak Dawid
Langert Sławek
Polak Łukasz
Dzikusy z PograniczaPrudnik
Prudnik
Oborniki Śląskie
2043Jamróz Robert
Polak Grzegorz
Droszczak Michał
Raburski Adrian
Z Pogranicza DzikusyCharbielin
Prudnik
Kędzierzyn-Koźle
Opole
2043Tajs Daria
Nackowicz Alicja
Kościelniak Wiola
Juszczak Agata
Ilnicka Monika
Dzikuski z PograniczaGłuchołazy
Głuchołazy
Rudziczka
Głuchołazy
Racławice Śląskie
2043Chomin Marta
Ostaszewska Martyna
Zbieracze MioduOborniki Śląskie
Rościsławice
2442Żurek Mariusz
Żurek Dawid
Rawicz
Rawicz
2542Hoszowski Łukasz
Sołek Michał
warriorsDSTStrzelin
Strzelin
2639Parada Aneta
Skowrońska Anna
Skowroński Wojciech
Parada Paweł
HARCOWNIKI Jelcz Laskowice
Jelcz Laskowice
Jelcz Laskowice
Jelcz Laskowice
2738Łuszpińska Dorota
Łuszpiński Tomasz
Likier KarkonoskiSuchy Dwór
Suchy Dwór
2837Suchański Wojciech
Fidor Agnieszka
Trole nie biegająWrocław
Wrocław
2931Filarowski Mateusz
Filarowska Maria
Lipka-Kleszcz Natalia
Kleszcz Tomek
Strzelin DreamWrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
3030Dobrzeniecka Patrycja
Stefaniak Karolina
Dziewit Mateusz
Dryja Katarzyna
Lompart-Kowalek Damian
BenczTeamWrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
3130Szczepańska Olimpia
Szczepańska Ewa
Portka Mariusz
Rodzinka z LewinaLewin Kłodzki
Lewin Kodzki
Krapkowice
3130Wodecka-Duda Marta
Duda Stanisław
Sobczyński Andrzej
Ostrowska Regina
Dusznicki LiczyrzepaPolanica-Zdrój
Polanica-Zdrój
Złotno
Kudowa-Zdrój
3329Siwek Natalia
Dąbkowska Irmina
Kuryłowicz Maja
Córki LeśnikaWrocław
Wrocław
Wrocław
3429Kuryłowicz Witold
Kuryłowicz Piotr
Ojciec i SynWrocław
Wrocław
3529Stępień Małgorzata
Żylak Marek
Olchawa Magdalena
Olchawa Izabela
Chołaj Łukasz
PingwinkiWrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
3628Dering Agnieszka
Dering Marcin
Orientop WrocławWrocław
Wrocław
3728Tekiela Agnieszka
Macieja Łukasz
Piecewicz Jarosław
Przeszukiwacze
runa leśnego
Wrocław
Wrocław
Wrocław
3826Juszczak Hania
Juszczak Przemysław
WłóczyKijeWrocław
Wrocław
3826Krzysztofik Fabian
Krzysztofik Kamila
Wrocław
Wrocław
4026Górna Justyna
Dyszak Urszula
Kapa Magdalena
Waloryszak Agnieszka
PANCERNE SZYSZKIWrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
4126Bartczak Antoni
Bartczak Franciszek
Bartczak Paweł
PróchniakiZagorzyn
Zagorzyn
Zagorzyn
4126Czerwińska Maria
Czerwińska Antonia
Czerwiński Michał
Biedronki i Czarny KotWrocław
Wrocław
Wrocław
4325Krakowian Konrad
Szydełko Piotr
Orłowska Aneta
Nawara Marta
Lenkiewicz Mateusz
Przyszliśmy pochodzićWrocław
Wrocław
Białystok
Wrocław
Wrocław
4419Brytan Joanna
Jaźwa Aleksandra
Bolikowska Anna
Marzec Zuzanna
Lipcowe BabeczkiWrocław
Wrocław
Zielona Góra
Wrocław
4518Franckiewicz-Pach Marta
Pławecka Katarzyna
Ciborowska Magdalena
Miecznikiewicz Karolina
Pytel Aneta
Dekoria TeamŚwidnica
Bystrzyca Dolna
Świdnica
Świdnica
Świdnica
4616Idzikowska Dagmara
Idzikowska Barbara
Idzikowski Damian
WatahaOpole
Opole
Opole
4716Cisek Daniel
Cisek Magdalena
Burghardt-Cisek Eliza
Drużyna Papy SmerfaJeżów Sudecki
Jeżów Sudecki
Jeżów Sudecki
4816Lucima Jolanta
Lucima Marysia
PTTK StrzelinStrzelin
Strzelin
4913Wagner Wiktor
Wagner Dariusz
Czarni w nocyStrzelin
Strzelin
5012Jankowski Igor
Forenc-Jankowska Agnieszka
Jankowski Przemysław
Jankowski Roch
Mieszczuchy w lesieWrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
5112Łoza Kamila
Wilczewska Agnieszka
Latusek Lidia
Klisz Angelika
Smiatacz Monika
BelferkiWrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
529Sobieściak Katarzyna
Górajewska Aleksandra
Górajewska Joanna
Dzikie LisyKsięginice
Księginice
Wrocław
Zawody na Orientację 'Powitanie wiosny' - rogaining - Strzelin