XXIV  MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'SIAPULA'

LISTA  ZGŁOSZEŃ  NA
XXIII  STRZELIŃSKI  ROGAINING

26.06.2021

'Siapula' Rogaining - seznam týmů

'Siapula' Rogaining - registered  teams  list


NrNazwa zespołuNazwisko i imięMiejscowośćKat.Wpisowe
1PTTK StrzelinLucima MarysiaStrzelinRMTAK
Lucima JolantaStrzelinTAK
2Ma ktoś kompas?Rozmiarek TeresaPoznańXOTAK
Warańska MariannaPoznańTAK
Sowińska JustynaPoznańTAK
Niewęgłowski AdamPoznańTAK
Majkowski MaciejOrawkaTAK
3Csc Adventure AcademyLachera MarekKatowice XOTAK
Lachera KamilaKatowice TAK
4BOB RacibórzJarmuła MirosławRacibórzXOTAK
Jarmuła MagdalenaRacibórzTAK
5Mierzejewski GrzegorzWrocławXOTAK
Fidor AgnieszkaWrocławTAK
Szymczyk MichałWarszawaTAK
6Strzeliński TeamStrzeliński DawidPoznańRMTAK
Strzelińska MałgorzataPoznańTAK
Strzeliński AntoniPoznańTAK
7Sandacz MaciejChrzanówXOTAK
Tomaszewska MartynaDąbrowa GórniczaTAK
8Koniec Drogi BitumicznejKrawczyk MartaPoznańXOTAK
Wojna MikołajPoznańTAK
9SP 66 WrocławSuwara MateuszWrocławTAK
? -TAK
10PrzebieGŁ4 SKŁ4D4NK4Kłodowski MichałWrocławMVTAK
Przebierała GrzegorzWrocławTAK
11Już nie KotwicaDrankowski DariuszBrzegMVTAK
Górowski ŁukaszBrzegTAK
Szczurek MariuszGrodkówTAK
Wróbel JacekBrzegTAK
12Gile Team Jelenia GóraGil RyszardJelenia GóraRMTAK
Gil SzymonJelenia GóraTAK
13Weiss MarcinKolanowiceRSTAK
Weiss PiotrKolanowiceTAK
Paluchowski TomaszGłuchołazyNIE
14Szałaj PrzemysławWawrzyszówTAK
? -TAK
15Wilk rodzinny, drugie podejścieJaszczuk WiktorWrocławRMTAK
Jaszczuk MartaWrocławTAK
Jaszczuk HenrykWrocławTAK
16Turbo KuryKuryłowicz PiotrWrocławRMTAK
Kuryłowicz MajaWrocławTAK
Kuryłowicz WitoldWrocławTAK
Kuryłowicz TadeuszWrocławTAK
17Kawalerski NiczegoSkorupiński MateuszLesznoMOTAK
Malcherek BartoszWrocławTAK
Szudra CyrylWrocławTAK
Stodolski BartoszLesznoTAK
Suwiczak MichałLesznoTAK
18DzidkiSekta KatarzynaCzechowice-DziedziceRSTAK
Sekta ZuzannaCzechowice-DziedziceTAK
19hasiokWieczorek AndrzejRacibórzMOTAK
Firlej DariuszRacibórzTAK
20ŻyjątkaJankowska-Sekta AnnaCzechowice-DziedziceXVTAK
Sekta MariuszCzechowice-DziedziceTAK
21ANNGELLSRUNLasota RafałDziadowa KłodaMOTAK
Wojciechowski RafałWrocławTAK
Kawalec PrzemysławBielawaTAK
Wojtyło PiotrWrocławTAK
22Pan MłodyNitschke MarcinWrocławMOTAK
Raburski MarcinWrocławTAK
23przedślubne muzy NietschegoMoryl MarcinWrocławMOTAK
Sikora MichałWrocławTAK
Szczerbal BartekŚmigielTAK
Biernat KarolWrocławTAK
24Powrót z mrokuKrasowski TomaszWrocławMVTAK
Kuriata BartłomiejKiełczówTAK
Eibl AndrzejChocianówTAK
25ŁuDaPiAnIdzikowska DariaOpoleXOTAK
Magdziak ŁukaszOpoleTAK
Mac AnnaOpoleTAK
Kurzeja PiotrOpoleTAK
26WapniakiBartczak PawełZagorzynXVTAK
Bartczak MagdalenaZagorzynTAK
27Szybkie WapniakiKosiorek JacekŁódźMVTAK
Balcerczyk SławomirWarszawaTAK
28DinożarłyWrześniewski TomaszKaliszTAK
? -NIE
29SzkodnikiNimsz KamilaJelcz-LaskowiceXOTAK
Zendwalewicz EwaMiłoszyceTAK
Barwiński JarosławJelcz-LaskowiceTAK
Jasicki HenrykOławaTAK
Szymański MarcinGodzikowiceTAK
30Szkodniki 2Siciarz MarcinOławaMOTAK
Kluz SylwesterMarcinkowiceTAK
Kińczyk TomaszOławaTAK
Fik AdrianOławaTAK
31Rosłaniec AnnaWrocławXOTAK
Stachowiak TomaszWrocławTAK
32Ślepy Kret ZagładyHeliński TomaszWrocławMOTAK
Wręczycki BartoszKotowiceTAK
Zamaro MateuszWrocławNIE
33Malinowska JustynaGęsiniecRMTAK
Malinowski WiktorGęsiniecTAK
Malinowski MarcinGęsiniecTAK
34Janiczek KrzysztofPustków WilczkowskiRMTAK
Janiczek IlonaPustków WilczkowskiTAK
Janiczek BartoszPustków WilczkowskiTAK
Janiczek AleksandraPustków WilczkowskiTAK