XIII  MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'POWITANIE  WIOSNY'

LISTA  ZGŁOSZEŃ  NA
XX  STRZELIŃSKI  ROGAINING

30.03.2019

'Začátek jara' Rogaining - seznam týmů

'Start of spring' Rogaining - registered  teams  list


NrNazwa zespołuNazwisko i imięMiejscowośćKat.Wpisowe
1Świnki MorskieLucima JolantaStrzelinRMTAK
Lucima MariaStrzelinTAK
2BenczTeam Dziewit MateuszWrocław MOTAK
Lompart-Kowalek DamianWrocław TAK
Majik TomaszWrocław TAK
Sondej TomaszWrocławTAK
Adamczak JędrzejWrocławNIE
3WatahaIdzikowski DamianOpoleRMTAK
Idzikowska BarbaraOpoleTAK
Idzikowska DagmaraOpoleTAK
4JAKPPZatryb KacperWałbrzychRMTAK
Zatryb PiotrWałbrzychTAK
Zatryb JoannaWałbrzychTAK
Juś PiotrWałbrzychTAK
Skrabski KarolWałbrzychTAK
5Biedronki i Czarny KotCzerwiński MichałWrocławRMTAK
Czerwińska AntoniaWrocławTAK
Czerwińska MariaWrocławTAK
6SasankiKorzeniowska AgnieszkaMarcinkowiceKOTAK
Dubiel AgnieszkaWrocławTAK
Mendak AleksandraOławaTAK
Leszczyńska AnnaOławaTAK
Jędrzejowska AnnaOławaTAK
7PierwiosnkiSzymański MarcinGodzikowiceMOTAK
Bąk JarosławMarcinkowiceTAK
Jasicki HenrykOławaTAK
Leszczyński PawełOławaTAK
Chałubiec MichałOławaTAK
8Mocarne NiedźwiedzieOlszówka JakubMiechowice OławskieMOTAK
Wojciech KordaWiązówTAK
9Kozy MrokuHnatkowska MarcelinaWiązówXOTAK
Lejczak BartłomiejZborowiceTAK
10PIOTREK_&_TOMEKPaluchowski TomaszGłuchołazyMVTAK
Perucki PiotrPrudnikTAK
11Barszcze 1Szmogoła-Barszcz MałgorzataWrocławRMTAK
Barszcz WojciechWrocławTAK
12WŁÓCZYKIJE Zawadzki AndrzejJarnołtówekRMTAK
Zawadzki JakubJarnołtówekTAK
Zawadzka AlicjaJarnołtówekTAK
Zygadło PawełWrocławTAK
13Morowe ŁazankiŁozińska-Moriak AgnieszkaWrocławRMTAK
Moriak SławomirWrocławTAK
Łozińska MartaWrocławTAK
Łoziński MikołajWrocławTAK
14Dudy-teamDudášek KarelNový Hrádek-CZXVcash
Dudášková LenkaNový Hrádek-CZcash
15Barszcze 2Barszcz RobertWrocławRMTAK
Barszcz MichałWrocławTAK
16Ojciec i SynKuryłowicz PiotrWrocławRMTAK
Kuryłowicz WitoldWrocławTAK
17Córki LeśnikaKuryłowicz MajaWrocławKOTAK
Dąbkowska IrminaWrocławTAK
18Elewów Family TeamGil RyszardJelenia GóraRMTAK
Gil SzymonJelenia GóraTAK
19PlackiKasperczyk MarlenaSiechniceXOTAK
Kasperczyk MarekSiechniceTAK
20BOB RacibórzPaskuda MarcinRacibórzMOTAK
Jarmuła MirosławRacibórzTAK
21Geeks & FriendsNiewęgłowski AdamPoznańXOTAK
Łogwiniuk MichałPoznańTAK
Majkowski MaciejOrawkaTAK
Warańska MariannaPoznańTAK
Ormston StevenHull-UKTAK
22SP 66 WrocławSuwara MateuszWrocławTAK
? -TAK
23JAKE TEAMZendwalewicz EwaMiłoszyceXOTAK
Barwiński JarosławJelcz-LaskowiceTAK
Grębowicz AndrzejJanikówTAK
Nimsz KamilaJelcz-LaskowiceTAK
24Szmit KrzysztofGogolinXVTAK
Sydor RadosławOpoleTAK
25Stachowiak TomaszWrocławXOTAK
Rosłaniec AnnaWrocławTAK
26PróchniakiBartczak PawełZagorzynRMTAK
Bartczak FranciszekZagorzynTAK
Bartczak AntoniZagorzynTAK
27Cieślak ArkadiuszOpoleRMTAK
Cieślak OliwiaOpoleTAK
28Kosmiczne BorsukiGórajewski PawełKsięginice XOTAK
Sobieściak KamilKsięginice TAK
29Pędzące żółwieGrzelewski MichałWrocławRMTAK
Grzelewski KonstantyWrocławTAK
Grzelewski FeliksWrocławTAK
30Łowcy PrzepustówGiebel MichałChorzówRMTAK
Giebel DawidChorzówTAK
Giebel CelinaChorzówTAK
31Pawłowska AlinaDzikowiecKVNIE
Dul-Krzyżyńska MagdalenaPilawa GórnaNIE
32Dzikie WieprzeMalinowski MariuszStrzelinXONIE
Żurek TomaszWrocławNIE
Glos LucynaMirkówNIE
33Grupa Nienachalnie HeroicznaRadziwoń KrzysztofPolkowiceXVTAK
Radziwoń AnnaPolkowiceTAK
34Ja, Sołtys i mój bratSzałaj PrzemysławWawrzyszówMOTAK
Szymański ŁukaszŁojowiceNIE
Szałaj RafałWawrzyszówTAK
35KrokuskiKińczyk TomaszOławaTAK
? -NIE
36Psy 2Wójcik AgnieszkaUjówXOTAK
Wójcik JerzyUjówTAK
Piechalak IzabelaKaliszTAK
Leśniewski MichałWrocławTAK
37Dwie biedronki na wędrówkęMarková EvaŠternberk-CZKVcash
Smolková DagmarŠternberk-CZcash
38Drugi i ostatni razSmolka MartinŠternberk-CZMVcash
Marek AntonínŠternberk-CZcash
39BułgarzyKaźmierczak TomaszLesznoMVTAK
Szmyt ŁukaszLesznoTAK
40Leśne biegaczkiKaczmarek AnnaLesznoKOTAK
Smektała JustynaNowy BelęcinTAK
41Szydełko PiotrWrocławXONIE
Marta NawaraWrocławNIE
Orłowska AnetaWrocławNIE
CZ - Czechy (Česká republika)
UK - Wielka Brytania (United Kingdom)