XXIV  MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'SZLAKIEM  OPADŁYCH  LIŚCI'

LISTA  ZGŁOSZEŃ  NA
XXII  STRZELIŃSKI  ROGAINING

21-22.11.2020

'Stezkou padajícího listí' Rogaining - seznam týmů

'Trail of Fallen Leaves' Rogaining - registered  teams  list


NrNazwa zespołuNazwisko i imięMiejscowośćKat.Wpisowe
1FałkiEichler-Fałowska MałgorzataWrocławXVTAK
Fałowski WojciechWrocławTAK
2Miss VogisNovotná Klára Mikulovice-CZKOcash
Zatloukalová Romana Šumperk-CZcash
Poláková TerezaOpava-CZcash
3Kosmiczne BorsukiGórajewski PawełKsięginiceMOTAK
Sobieściak KamilKsięginiceTAK
Kosak MaciejPustków ŻurawskiTAK
Prusiewicz BartoszŚwidnicaTAK
4Immotion TeamBerdzik PiotrWrocławMOTAK
Antosz MichałŚwięta KatarzynaTAK
5SzkodniczkiNimsz KamilaJelcz-LaskowiceKOTAK
Zendwalewicz EwaMiłoszyceTAK
Korzeniowska AgnieszkaMarcinkowiceTAK
6SzkodnikiSzymański MarcinGodzikowiceMVTAK
Kluz SylwesterMarcinkowiceTAK
Barwiński JarosławJelcz-LaskowiceTAK
Leszczyński PawełOławaTAK
Mazepa TomaszOławaTAK
7BOB RacibórzJarmuła MirosławRacibórzXVTAK
Firlej DariuszRacibórzTAK
8WilkJaszczuk WiktorWrocławMOTAK
Kuryłowicz PiotrWrocławTAK
Pawłowski LeszekWrocławTAK
9Czarna TrzynastkaKrólak JakubBrzegRSTAK
Sobczak KacperBrzegTAK
Mączka MikołajŻłobiznaTAK
Światłowicz KajetanBrzegTAK
Stawicki JanBrzeg TAK
10Don't Worry Be HappyEschler RadekBrno-CZMVcash
Osis KasparsBrno-CZcash
11Lompart-Kowalek DamianWrocławMOTAK
Skrzyński KrzysztofKarpaczTAK
12HurrraDerkacz ŁukaszWrocławMVTAK
Hurman KrzysztofWrocławTAK
13PauliniHoszowski LukaszStrzelinTAK
? TAK
14Wolne WapniakiKosiorek JacekŁódźMVTAK
Bartczak PawełZagorzynTAK
15GarageGymWikierski KrzysztofKrapkowiceMOTAK
Kasprowski ŁukaszKrapkowiceTAK
16KalenjiSuwiczak MichałWrocławMOTAK
Nitschke MarcinWrocław TAK
17Już nie KotwicaDrankowski DariuszBrzegMOTAK
Górowski ŁukaszBrzegTAK
Szczurek MariuszGrodkówTAK
Szczurek PawełBrzegTAK
Wróbel JacekBrzegTAK
18SP 66 WrocławSuwara MateuszWrocławTAK
? -TAK
19Pędzące skarpetyHeliński TomaszWrocławMOTAK
Wręczycki BartoszRadwaniceTAK
Zamaro MateuszWrocławTAK
20Bez bednySolil PavelVysoké Mýto-CZMOcash
Lízner JiříBrandýs nad Labem-CZcash
21Tej nocy wolniCitko MaciejOpoleMOTAK
Brzeziński PawełOpoleTAK
22BAB OrientopTrocha RomanDzierżoniów TAK
? -TAK
23Dzieci HiobaKuriata BartłomiejWrocławMVTAK
Krasowski TomaszWrocławTAK
Eibl AndrzejChocianówTAK
24Szałaj PrzemysławWawrzyszówMOTAK
Olkuśnik RadosławOpoleTAK
25M&COMPANYPaluchowski TomaszGłuchołazyMVTAK
Perucki PiotrPrudnikTAK
26Świetna Trójca Białucha SergiuszBytomXVTAK
Hordziejewicz EwaBytomTAK
Gabała MichałBędzinTAK
27SGO WrocławPuławski RafałSieradzMOTAK
Kotów KamilWrocławTAK
Wróbel DariuszWrocławTAK
28SalisburyFilippenko OleksandrKrakówXOTAK
Gorozheieva OlgaKrakówTAK
Tsymbaliuk RomanKrakówTAK
Marchenko IrynaKrakówTAK
29KaszanaPłocieniak KatarzynaWroclawKVTAK
Jarowicz AnnaWroclawTAK
30První oddílDůrek MilanČeská Skalice-CZXOcash
Myslivcová PavlaHradec Králové-CZcash
31Pędzące ŚlimakiKucza JarosławKąty WrocławskieXVTAK
Kucza AgnieszkaKąty WrocławskieTAK
32WapniakiBalcerczyk SlawomirWarszawaMVTAK
Nowak JerzyCisewNIE
33ArsBonaKapustka WojciechŻoryMVTAK
Kucharczyk SewerynRybnikTAK
34PacjenciZiółkowski PiotrJelcz LaskowiceMVTAK
Ożóg MarekJelcz LaskowiceTAK
Skowronski WojciechJelcz LaskowiceTAK
35ANNGELLSRUNLasota RafałWrocławMONIE
Wojciechowski RafałWrocławNIE
Wojtyło PiotrWrocławNIE
Fitas JakubWrocławNIE
36igifigiŚwiderski BartoszWrocławRMTAK
Świderski IgnacyWrocławTAK
37DziabnięciJanerka MarzkaChorzów XVNIE
Moroń ArturChorzów NIE
CZ - Czechy (Česká republika)