XXIII   MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'SZLAKIEM OPADŁYCH LIŚCI'

WYNIKI
XIX  STRZELIŃSKIEGO  ROGAININGU
kategoria  otwarta

'Stezkou padjícího listí' Rogaining - výsledky
'Trail of Fallen Leaves' Rogaining - result - open


M-scePunktyNazwisko i imięDrużynaMiasto
1140Eschler Radek
Osis Kaspars
Don't Worry Be HappyBrno - CZ
Brno - CZ
2135Berdzik Piotr
Antosz Michał
Immotion TeamWrocław
Wrocław
3131Wieczorek Andrzej
Kłodowski Michał
QL0CK0W4
SKŁ4D4NK4
Racibórz
Wrocław
4129Jarmuła Mirosław
Paskuda Marcin
Firlej Dariusz
BOB RacibórzRacibórz
Racibórz
Racibórz
5128Borek Grzegorz
Biernacki Krzysztof
Poskramiacze ŻubrówWrocław
Wrocław
6125Novotný Tomáš
Moskva Roman
Московские HовостиMikulovice - CZ
Žamberk - CZ
7124Prusiewicz Bartosz
Górajewski Paweł
Sobieściak Kamil
Kosmiczne BorsukiWrocław
Księginice
Bielany Wrocławskie
8120Eibl Andrzej
Krasowski Tomasz
HGRChocianów
Wrocław
9103Klapková Milada
Klapka Michal
HistoriciVrchlabí - CZ
Vrchlabí - CZ
10103Byrczek Jan
Hejdukiewicz Jakub
Hejdukiewicz Jarosław
Gliwice
Gliwice
Gliwice
11103Fidelak Paweł
Suwara Mateusz
SP 66 WrocławWrocław
Wrocław
1298Dubiel Agnieszka
Kluz Sylwester
Jasicki Henryk
Bąk Jarosław
Maksymiszyn Marek
Tupot pędzących stópOława
Marcinkowice
Oława
Marcinkowice
Oława
1398Jedrzejowska Anna
Mendak Aleksandra
Żarczyńska Agnieszka
Steczkowska Anna
Korzeniowska Agnieszka
Biegają i GadająOława
Oława
Marcinkowice
Oława
Marcinkowice
1398Szymański Marcin
Chałubiec Michał
Leszczyński Paweł
Leszczyńska Anna
Alpejscy GladiatorzyGodzikowice
Oława
Oława
Oława
1595Horová Magda
Hora Vladimír
Bludné balvanyPraha - CZ
Praha - CZ
1692Wręczycki Bartosz
Firuta Paweł
PG KMP WrocławRadwanice
Wrocław
1791Sobczak Kacper
Górowski Łukasz
Drankowski Dariusz
Kotwica BrzegBrzeg
Brzeg
Brzeg
1891Kosiorek Jacek
Bartczak Paweł
Balcerczyk Sławomir
WapniakiŁódź
Zagorzyn
Warszawa
1990Lízner Jiří
Solil Pavel
Bez bednyBrandýs nad Labem - CZ
Hradec Králové - CZ
2088Szymański Łukasz
Szałaj Przemysław
Łojowice
Wawrzyszów
2187Perucki Piotr
Paluchowski Tomasz
TOMEK & PIOTREKPrudnik
Głuchołazy
2284Kędzior Tymoteusz
Kędzior Piotr
Pogromcy zarośliRacibórz
Racibórz
2384Dalecka Justyna
Siedlecka Marta
Laskowski Arkadiusz
Matura Grzegorz
SąsiedziRuda Śląska
Pogwizdów
Wojkowice
Wojkowice
2482Zatloukalová Romana
Poláková Tereza
Novotná Klára
Hrst srní srstiŠumperk - CZ
Opava - CZ
Mikulovice - CZ
2581Nykiel Wojciech
Czerwiński Michał
WapniakiPruszków
Wrocław
2679Jerzyk Dawid
Bacińska Katarzyna
Zapomnijcie nas
i tak nie wrócimy
Kępno
Kępno
2775Bobik Adam
Wójcik Piotr
Lorenz Krzysztof
Lorenz Michał
Haratyk Artur
AVITStrzelin
Stara Łomnica
Strzelin
Strzelin
Strzelin
2874Jarowicz Anna
Magnowska Anna
Magnowski Rafał
Wudziński Maciej
Nocne śpiochyWrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
2974Hawke Kay
Taylor Emma
Taylor-HawkeManchester - GB
Manchester - GB
3072Barwiński Jarosław
Nimsz Kamila
Zendwalewicz Ewa
Śmiech Daniel
Lewicki Łukasz
ŚmiechyJelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice
Miłoszyce
Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice
3172Giebel Michał
Rastawicki Robert
Giebel Dawid
Łowcy przepustówChorzów
Bytom
Chorzów
3269Grajek Monika
Zatryb Piotr
Grajek Krzysztof
JAK PPUnisław Śląski
Wałbrzych
Unisław Śląski
3366Polak Łukasz
Jamróz Robert
Raburski Adrian
Langert Sławek
Dzikusy z PograniczaOborniki Śląskie
Charbielin
Opole
Prudnik
3463Kucza Agnieszka
Kucza Jarosław
Pędzące ŚlimakiKąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie
3559Kuryłowicz Piotr
Jaszczuk Wiktor
WilkWrocław
Wrocław
3658Włodarczyk Agnieszka
Ostaszewska Martyna
Chomin Marta
Wyrozumski Jakub
Zbieracze MioduNaborów
Rościsławice
Oborniki Śląskie
Strzelin
3756Staruch Anna
Juszczak Agata
Dzikuski z PograniczaOborniki Śląskie
Głuchołazy
3852Niewęgłowski Adam
Majkowski Maciej
NMsyPoznań
Orawka
3945Fus Małgorzata
Lompart-Kowalek Damian
Dziewit Mateusz
BenczTeamJelenia Góra
Wrocław
Wrocław
4043Novotný Erik
Zatloukalová Hana
Zatloukal Tomáš
TomhaeriMikulovice - CZ
Šumperk - CZ
Šumperk - CZ
4141Rzeszowski Bartosz
Łągiewka Katarzyna
VetLoversBełchatów
Kowary
4236Hoszowski Łukasz
Łabęcki Filip
Bieszczadzkie WilkiStrzelin
Strzelin
4335Tomaś Adam
Szmigiel Maksymilian
Kornecki Dawid
Boguszewicz Łukasz
Krzysztofek Brajan
SP WawrzyszówWawrzyszów
Wawrzyszów
Kowalów
Łojowice
Jutrzyna
4434Zdanowski Adam
Patrzykąt Jędrzej
Brzozowski Kacper
Pokuta Waldemar
Wróblewski Przemysław
Szare WilkiKrapkowice
Krapkowice
Krapkowice
Krapkowice
Opole
CZ - Czechy (Česká republika)
GB - Wielka Brytania (United Kingdom)
3 drużyny zostały zdyskwalifikowane.
Zawody na Orientację 'Szlakiem opadłych liści' - rogaining - Strzelin