XX  MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'Szlakiem opadłych liści'

WYNIKI
IX  STRZELIŃSKIEGO  ROGAININGU
kategoria  otwarta

'Stezkou padjícího listí' Rogaining - výsledky
'Trail of Fallen Leaves' Rogaining - result - open


M-scePunktyNazwisko i imięDrużynaMiasto
1116Moskva Roman
Belobrad Ivan
Ivan i MoskvaŽamberk
Czechy
2114Ligienza Krzysztof
Trocha Roman
Orientop
Wroclaw
Dzierżoniów
3113Dering Marcin
Duda Jakub
Orientop
Wroclaw
Wroclaw
Wleń
4105Grabowicz Andrzej
Rajtar Zbigniew
Compass - Mareto
Kraków
Kraków
5104Fałowski Rafał
Fałowski Wojciech
Eibl Andrzej
Gajków
Wrocław
Chocianów
699Antosz Michał
Berdzik Piotr
MTB Votum
Im-Motion Team
Wrocław
794Hajduk Lidka
Hajduk Jacek
Bez SkorkaOleśnica
886Świerczyński Ryszard
Ciesłowski Marcin
Adamczyk Grzegorz
PTTK StrzelinKuropatnik
Raszów
979Niessner Piotr
Bugaj Teresa
Wiecznie młodziKraków
1077Jarmuła Mirek
Jarmuła Magdalena
BOB RacibórzRacibórz
1176Biernacki Krzysztof
Borek Grzegorz
Poskramiacze
żubrów
Wrocław
Bogoria
1275Kohs Anna
Ocik Magdalena
Ocik Łukasz
Ocik Henryk
Jarząb Błażej
Opolskie
Platfusy
Żelazna
Opole
1375Glegoła Angelika
Więcek Bartłomiej
Sierpień Marek
INTO THE WILDBielsko-Biała
Wrocław
1472Křístková Hana
Votavová Dita
HADIRoztoky
Czechy
1568Krężel Piotr
Krężel Jola
Kleszcz Tomasz
Lipka Natalia
KornikiWrocław
1668Bartczak Paweł
Czerwiński Michał
Bartczak Szymon
WapniakiKalisz
Wrocław
1764Górajewska Joanna
Górajewski Paweł
Prusiewicz Bartosz
Faraniec Marta
Góra Bartłomiej
Kosmiczne
Borsuki
Wrocław
Księginice
1864Witkowski Michał
Kłeczek Krzysztof
Firsowicz Lech
Kowalski Marcin
Kałwa Marian
1 Pułk
Saperów
Brzeg
Brzeg
Buków
Pleśnica
Wrocław
1959Skowroński Janusz
Czaicki Sebastian
Rychcik-Zygadło Edyta
Dzisiaj się
nie ścigamy :)
Oleśnica
2058Novotná Klára
Zatloukalová Romana
Poláková Tereza
HRST SRNÍ
SRSTI
Mikulovice, Šumperk
Opava - Jaktař
Czechy
2156Pucek Przemysław
Pucek Julia
Smoleckie OrłySmolec
2253Raczyk Tomasz
Kwiatkowski Tomasz
Wośko Mikołaj
BrzydaleKalisz
Bałdoń
Trojanów
2352Dziedziela Wojciech
Burghardt-Cisek Eliza
Cisek Daniel
S.O.S.Jelenia Góra
2449Zápotocký Vojtěch
Vučková Tereza
Hovězí Med! Žamberk, Praha
Czechy
2548Blimke Roman
Suwara Mateusz
MatRomyTychy
Wrocław
2645Raburski Adrian
Citko Maciej
Ilnicka Monika
Langert Sławomir
Zagubienie
w lesie
Sławice
Opole
Prudnik
2744Mirowski Dominik
Czerwińska Justyna
KS Artemis
MIX
Wrocław
Siechnice
2844Pawłowski Leszek
Jaszczur Wiktor
WilkDrzonków
Wrocław
2943Szkoda Krystian
Siwiak Anna
Gutowski Tomasz
Cieśla Karol
Viebeck Krzysztof
Namiażdżające
dziki
Wrocław
Chojnice
3036Kłodowski Michał
Wieczorek Andrzej
QL0CKOW4
SKŁ4D4NK4
Wrocław
Racibórz
3131Novotný Stanislav
Novotný Erik
STRČ PRST
SKRZ KRK
Opava, Mikulovice
Czechy
3228Mleczek Tadeusz
Stępień Konrad
Tadek TeamWrocław
Smolec
3315Wagner Dariusz
Wagner Wiktor
Czarni w nocyStrzelin
Zawody na Orientację 'Szlakiem opadłych liści' - rogaining - Strzelin