XIX  MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'SZLAKIEM  OPADŁYCH  LIŚCI'

WYNIKI
VII  STRZELIŃSKIEGO  ROGAININGU
kategoria  otwarta

'Stezkou padjícího listí' Rogaining - výsledky
'Trail of Fallen Leaves' Rogaining - result - open


M-scePunktyNazwisko i imięDrużynaMiasto
1 136 Jędroszkowiak Michał
Kaczmarek Stanisław
inov-8 Książ Wlkp.
Sękowo
2 113 Skowroński Janusz
Czaicki Sebastian
  Oleśnica
3 108 Fałowski Rafał
Fałowski Wojciech
  Gajków
Wrocław
4 104 Olunczek Andrej
Richter Friedmar
Bolek i Lolek
USV TU Dresden
Dresden
Niemcy
5 104 Klapka Michal
Klapková Milada
Historici Vrchlabí
Czechy
6 100 Dering Marcin
Stefaniak Marcin
Miaśkiewicz Krzysztof
Orientop
Wrocław
Mirsk
Pęgów
Wrocław
7 87 Hora Vladimír
Horová Magdalena
Bludné balvany Praha
Czechy
8 85 Jarmuła Mirek
Kołoch Magda
Lepiejnie Racibórz
9 84 Ligienza Krzysztof
Skoczyński Adam
Trocha Roman
  Dzierżoniów
Piasek
10 81 Wieczorek Andrzej
Kłodowski Michał
QL0CK0W4
SKŁ4D4NKA
Racibórz
Wrocław
11 80 Górowski Łukasz
Kurowski Jacek
Drankowski Dariusz
Płatek Mateusz
KLA Kotwica
Brzeg
Brzeg
12 77 Hájková Věra
Setínková Zuzana
Kangdjoktjo Praha
Czechy
13 75 Berdzik Piotr
Antosz Michał
MTB Votum
Im-Motion Team
Wrocław
1474 Rosłaniec Anna
Prosiewicz Bartosz
Stachowiak Tomasz
Rosłaniec Mateusz
Rozbrykani Wrocław
15 70 Witkowski Michał
Kłeczek Krzysztof
Selerowicz Rafał
Firsowicz Lech
Staroń Arkadiusz
1psap
Brzeg
Brzeg
Otmuchów
Ścinawka Mała
1670 Blimke Roman
Suwara Mateusz
Wojtusiowi
koledzy
Tychy
Wrocław
17 70 Raszkiewicz Rafal
Raszkiewicz Anna
InieMaMocni Lubiąż
1869 Bartczak Paweł
Czapla Tomasz
Wapniaki Kalisz
Turek
1869 Bartczak Szymon
Czerwiński Michał
Szybkie
Wapniaki
Turek
Wrocław
20 68 Mleczek Tadeusz
Białas Łukasz
Tadek team Wrocław
2164 Siekierski Michał
Karkowski Daniel
Górak Michał
Łucki Bartłomiej
GTEZL Kąty Wrocławskie
Łaziska Górne
2264 Bubel Michał
Bubel Alina
  Wrocław
23 62 Moskva Roman
Novotný Tomáš
STRČ PRST
SKRZ KRK
Žamberk, Mikulovice
Czechy
24 61 Świerczyński Ryszard
Ciesłowski Marcin
PTTK Strzelin Kuropatnik
24 61 Adamczyk Grzegorz
Nowacki Bartosz
  Trzebnica
Wrocław
26 58 Warszewski Jacek
Lewandowski Wiktor
Bushwackers Trzebnica
Wrocław
27 58 Biernacki Krzysztof
Borek Grzegorz
Poskramiacze
żubrów
Wrocław
Bogoria
28 57 Ocik Magdalena
Ocik Henryk
Jarząb Błażej
Opolskie
platfusy
Żelazna
Wrocław
29 55 Paluch Monika
Szuszkiewicz Piotr
Ciężkowska Katarzyna
Krężel Jolanta
Mroczne
Muminki
Wrocław
30 53 Raczek Wojciech
Goliński Grzegorz
OrientRunners Wysoka
Tychy
31 47 Jaszczuk Wiktor
Stryjek Karolina
Stryjek Łukasz
Wilk Wrocław
Tuszyn
Łódź
31 47 Pawłowski Leszek
Supeł Mateusz
Wolny Artur
Zając Drzonków
Wrocław
Pajęczno
33 46 Burghardt-Cisek Eliza
Cisek Daniel
Gulewicz Nikola
Kucia Sebastian
Dziedziela Wojciech
S.O.S. Jelenia Góra
34 44 Kwiatkowski Tomasz
Grzesiak Piotr
Raczyk Tomasz
Raczyk Dariusz
Brzydale Bałdoń
Trojanów
Kalisz
35 40 Novotná Klára
Zatloukalová Romana
HRST SRNÍ SRSTI Mikulovice, Šumperk
Czechy
36 39 Krasiński Przemysław
Kaczkowski Miłosz
Zabiegani
Niezorientowani
Wałbrzych
37 34 Dziądziak Agnieszka
Dziądziak Krzysztof
Dziądziak Łukasz
Książek Patrycja
Psy gończe Oława
38 31 Pucek Przemysław
Pucek Klaudia
Pucek Julia
Smoleckie
Orły
Smolec
39 20 Grobelska Weronika
Łuczyńska Anna
Dzięcioł Sikora Daria
  Jelenia Góra
Siedlęcin

4 drużyny były niesklasyfikowane z powodu niepotwierdzenia obowiązkowego punktu kontrolnego na starcie:
 
Nazwisko i imięDrużynaMiastoPunkty
Kasprowski Łukasz
Los Patryk
Wikierski Krzysztof
Garage Gym
Krapkowice
Krapkowice 74
Podraza Anna
Podraza Tadeusz
Bouncing Tigers Tarnów 80
Olbryś Stanisław
Półtorak Krzysztof
Miśki Warszawa 78
Bogdał Żaneta
Płońska Anna
Plesiński Mariusz
Golinowski Paweł
Dolnoślązacy Wrocław
Świętoszów
80
Zawody na Orientację 'Szlakiem opadłych liści' - rogaining - Strzelin