XVIII  MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'SZLAKIEM  OPADŁYCH  LI¦CI'

WYNIKI
V  STRZELIŃSKIEGO  ROGAININGU
kategoria  otwarta

'Stezkou padjícího listí' Rogaining - výsledky
'Trail of Fallen Leaves' Rogaining - result - open


M-scePunktyNazwisko i imięDrużynaMiasto
1 132 Moskva Roman
Novotný Tomáą
Vivat Gim2
Strzelin
®amberk, Mikulovice
Czechy
2 128 Schmitt Thomas
Richter Friedmar
Bolek i Lolek
USV TU Dresden
Dresden
Niemcy
3 120 Kłodowski Michał
Wieczorek Andrzej
QL0CK0W4
SKŁ4D4NK4
Wrocław
Racibórz
4 118 Trzęsicka Irena
Skowroński Janusz
Fałowski Rafał
   Krzeptów
Ole¶nica
Gajków
5 100 Dziedziela Wojciech
Cisek Daniel
Kucia Sebastian
Po przej¶ciach Jelenia Góra
6 96 Firuta Paweł
Mleczek Tadeusz
Team Daytona Wrocław
7 96 Ligienza Krzysztof
Trocha Roman
Skoczyński Adam
Orientop Wrocław
PTTK Strzelin
PKT Plessino Pszczyna
Dzierżoniów
Pszczyna
8 91 Nedvídek Adam
Vaąíček Jiří
©andera Michal
ANED Radonice, Praha
Ústí nad Labem
Czechy
9 86 Dering Marcin
Jankowska Natalia
Mokre Bobry Mirsk
Lubań
10 80 Jarmuła Mirosław
Kołoch Magdalena
Lepiej nie Racibórz
BrzeĽce
11 78 Furga Małgorzata
Wróbel Dariusz
eMDe WueF Wrocław
12 77 Rosłaniec Anna
Stachowiak Tomas
WroTeam Wrocław
13 73 Florek Paweł
Szawdzin Krzysztof
Q4 Grzegorzów
Wrocław
14 73 Ciesłowski Marcin
¦wierczyński Ryszard
PTTK Strzelin Kuropatnik
14 73 Adamczyk Grzegorz
Nowakowski Marcin
 Trzebnica
Wrocław
16 72 Górowski Łukasz
Witkowski Michał
Kurowski Jacek
Drankowski Dariusz
 Brzeg
17 71 Kwiatkowski Tomasz
Grzesiak Piotr
Raczyk Tomasz
Brzydale Bałdoń
Trojanów
Kalisz
18 71 Bartczak Paweł
Czapla Tomasz
Wapniaki Kalisz
Turek
19 68 Dzi±dziak Agnieszka
Dzi±dziak Krzysztof
Dzi±dziak Łukasz
Mecan Magdalena
Psy Gończe Oława
Bystrzyca
20 65 Jarzębowicz Magdalena
Jarzębowicz Mateusz
Stępień Anna
Sobczyk Piotr
Mirosław Agnieszka
DeTRoit Trzebnica
Wrocław
21 64 Górajewski Paweł
Górajewska Joanna
Prusiewicz Bartosz
Poczobut Michał
Ciche Liski Księginice
Wrocław
Kudowa-Zdrój
22 54 Pawłowski Leszek
Jaszczuk Wiktor
Wilk Drzonków
Wrocław
23 53 Borkowski Grzegorz
Plewa Katarzyna
Kępka Magdalena
Błażej Beata
Larwy Wrocław
Stronie ¦l±skie
24 48 Bubel Michał
Bubel Alina
 Wrocław
25 44 Makuch Katarzyna
Sinkiewicz Dawid
Sikora Mateusz
Drewniak Wiesław
Gimnazjum
Bolków
Wolbromek
Bolków
Wierzchosławice
26 42 Francuz Patrycja
Litewka Jacek
Gucio i spółka Modlnica
Kraków
27 42 Pucek Przemysław
Pucek Klaudia
Smoleckie
Orły
Smolec
28 39 Szuszkiewicz Piotr
Paluch Monika
Gnom Power Wrocław
29 39 Farganus Anita
Łuczyńska Anna
Sikora Daria
Grobelska Weronika
Koło
Gospodyń
Wiejskich
Pieńsk
Jelenia Góra
Siedlęcin
29 39 Warszewski Jacek
Lewandowski Wiktor
Bushwackers Trzebnica
Wrocław
31 37 Charewicz Marta
Kowalewska Alicja
Babiszewska Victoria
Mandat Kacper
Jeżyki Wrocław
31 37 Nawara Sebastian
Gędłek Karina
Jama Mateusz
Kosmiczni
wymiatacze
Wrocław
31 37 Jaskólski Bartosz
Jaskólska Anna
Matura Michał
Lenartowicz Angelika
Dziedzic Jakub
Byki i byczki Wrocław
Zawody na Orientację 'Szlakiem opadłych li¶ci' - rogaining - Strzelin