XX  MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'SIAPULA'

WYNIKI
X  STRZELIŃSKIEGO  ROGAININGU
kategoria  otwarta

'Siapula' Rogaining - výsledky
'Siapulas' Rogaining - result - open


M-scePunktyNazwisko i imięDrużynaMiasto
1 103 Moskva Roman
©tancl Daniel
Chrt pln skvrn ®amberk
Ústí nad Orlicí
Czechy
2 96 Fałowski Rafał
Eibl Andrzej
RAfAN Team Gajków
Chocianów
3 93 Kłodowski Michał
Wieczorek Andrzej
QL0CKOW4
SKŁ4D4NK4
Wrocław
Racibórz
4 89 Ligienza Krzysztof
Trocha Roman
Skoczyński Adam
Dering Marcin
Orientop
Plessino
Dzierżoniów
Piasek
Wrocław
5 85 Krasowski Tomasz
Kuriata Bartosz
Walimy
w ciemno
Wrocław
6 76 Gruhn Krzysztof
Bednarek Artur
Oriento
Expresso Team
Zakrzewo
Pobiedziska
7 73 Hajduk Jacek
Hajduk Lidka
Czaicki Sebastian
Bez Skorka Ole¶nica
8 70 Cisek Daniel
Kucz Tomasz
S.O.S. Jelenia Góra
9 70 Drankowski Dariusz
Górowski Łukasz
KLA Kotwica
Brzeg
Brzeg
10 61 ¦wierczyński Ryszard
Szypczyński Mateusz
PTTK Strzelin Kuropatnik
Szalejów Dolny
11 59 Byrczek Jan
Hejdukiewicz Jakub
Hejdukiewicz Jarosław
Gliwice
12 55 Komar Anna
Komar Łukasz
Mosquitos Wrocław
13 54 Vojtěch Martin
Novotný Matěj
Táborová
jízda
®amberk
Czechy
14 54 Broszko Joanna
Prusiewicz Bartosz
Górajewski Paweł
Sobie¶ciak Kamil
Kosmiczne
Borsuki
Wrocław
Księginice
Bielany Wrocł.
15 52 Suwara Mateusz
Kaćma Łukasz
Mayer Wiktor
Sakowski Jakub
Łobaczewski Dawid
GIM 19
Wrocław
Wrocław
Ligota Piękna
16 50 Eichler-Fałowska
           Małgorzata
Fałowski Wojciech
Wrocław
17 48 Idzikowski Damian
Idzikowska Daria
Mac Anna
Opolskie
Asy
Opole
18 48 Pawłowski Leszek
Jaszczuk Wiktor
Kuryłowicz Piotr
Wilk Drzonków
Wrocław
19 48 Raszkiewicz Rafał
Raszkiewicz Anna
Szczeciński Andrzej
ZB Wołów Lubi±ż
Wołów
19 48 Szydełko Piotr
Feczan Łukasz
G±siorowski Jonatan
ZB Wołów Brzeg Dolny
Wołów
Wołów
21 42 Waloryszak Agnieszka
Daniel Anna
Dyszak Urszula
Pancerne
Szyszki
Wrocław
22 38 Grobelska Weronika
Łuczyńska Anna
Kulka Marta
Koło Gospodyń
Wiejskich
Jelenia Góra
23 36 Paluch Monika
Szuszkiewicz Piotr
Korniki Wrocław
24 35 Warszewski Jacek
Lewandowski Wiktor
Bushwackers Trzebnica
Wrocław
25 33 Jarmuła Mirek
Jarmuła Magdalena
BOB Racibórz Racibórz
26 32 Goliński Grzegorz
Raczek Wojciech
Orient
Runners
Tychy
Wysoka
27 32 Czerwiński Michał
Czapla Tomasz
Wapniaki Wrocław
Turek
27 32 Bartczak Szymon
Bartczak Paweł
Wapniaki Turek
Kalisz
29 29 Grzesiak Piotr
Raczyk Tomasz
Kwiatkowski Tomasz
Brzydale Trojanów
Kalisz
Bałdoń
30 20 Mleczek Tadeusz
Stępień Konrad
Tadek
Team
Wrocław
Smolec
nkl 0 Wagner Dariusz
Wagner Wiktor
Strzelin
Zawody na Orientację 'Siapula' - rogaining - Strzelin