XVIII  OGÓLNOPOLSKIE
ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'SIAPULA'

WYNIKI
VI  STRZELIŃSKIEGO  ROGAININGU
kategoria  otwarta


Msc Punkty Nazwisko i imię Klub Miejscowość
1 140 Muszyński Krzysztof
Galla Franciszek
kOnwalia Sight Poznań
Mochy
2 100 Ptak Wojciech
Wróbel Dariusz
Flying Team Ząbkowice Śląskie
Wrocław
3 96 Miaśkiewicz Krzysztof
Skoczyński Adam
 Wrocław
Piasek
4 92 Moroń Marzka Janerka
Moroń Artur
Dziabnięci Chorzów
5 83 Skowroński Janusz
Czaicki Sebastian
 Oleśnica
6 79 Dering Marcin
Jankowska Natalia
Mokre Bobry Mirsk
Lubań
7 78 Dziądziak Łukasz
Dziądziak Krzysztof
Psy Gończe Oława
8 77 Górowski Łukasz
Drankowski Dariusz
KS Kotwica Brzeg Brzeg
9 74 Rosłaniec Anna
Stachowiak Tomasz
Firuta Paweł
Wro-Team Wrocław
10 72 Bartczak Paweł
Czapla Tomasz
Wapniaki Kalisz
Turek
11 72 Świerczyński Ryszard
Ciesłowski Marcin
PTTK Strzelin Kuropatnik
12 61 Komar Anna
Komar Łukasz
Mosquitos Wrocław
13 60 Gruhn Krzysztof
Degórski Paweł
Jedność Planszewo Zakrzewo
Poznań
14 47 Paluch Monika
Szuszkiewicz Piotr
Monika & Piotrek Wrocław
15 44 Warszewski Jacek
Lewandowski Wiktor
Bushwackers Trzebnica
Wrocław
1644 Kwiatkowski Tomasz
Grzesiak Piotr
Raczyk Tomasz
Raczyk Dariusz
Brzydale Bałdoń
Trojanów
Kalisz
17 42 Ocik Magdalena
Luksa Gabriela
Ocik Henryk
Jarząb Błażej
Idzikowski Damian
Opolskie Platfusy Żelazna
Stare Budkowice
Wrocław
Opole
18 41 Kalata Agnieszka
Kalata Michał
Nocna kojoty Piotrków Borowski
19 39 Makowski Łukasz
Grzybowski Adam
Wodczak Robert
Zorba Wrocław Wrocław
Wilczyn
20 39 Bobnis Krzysztof
Kosterski Jakub
Możejko Krzysztof
Krewni i Znajomi Królika Wrocław
2137 Stryjek Karolina
Stryjek Łukasz
Mądry Paweł
Supeł Mateusz
Fenek Tuszyn
Łódź
Wrocław
2237 Jaszczuk Wiktor
Urbańczyk Karolina
Kamraj Rafał
Wilk Wrocław
Biała
Krapkowice
2237 Pawłowski Leszek
Gmerek Artur
Staniucha Karolina
Wolny Artur
Zając Drzonków
Wrocław
Pajęczno
24 35 Pucek Przemysław
Pucek Klaudia
Pucek Julia
Smoleckie Orły Smolec
25 31 Nawara Sebastian
Mandat Kacper
Jama Mateusz
Wilk Mateusz
The Avengers Wrocław
26 30 Prusiewicz Bartosz
Górajewska Joanna
Górajewski Paweł
Ciche Liski Wrocław
Księginice
27 28 Grobelska Weronika
Kananowicz Blanka
Profesora y Alumna Jelenia Góra
28 26 Kucia Sebastian
Gulewicz Nikola
Meta na starcie Jelenia Góra
Ptaszków
29 22 Wrzesińska Małgorzata
Wrzesiński Krzysztof
Wrzesińska Katarzyna
Łączniak Mateusz
September Team Piotrków Borowski
Wrocław Borów
30 10 Hejdukiewicz Jarosław
Hejdukiewicz Jakub
 Gliwice
31 0 Jarosz Patryk
Jarosz Jakub
Hardteam Wrocław
Zawody na Orientację 'Siapula' - rogaining - Strzelin