Wzgórza Strzelińskie - Strzelin - rogaining Strzelin
herb Strzelina - rogaining

XVII  OGÓLNOPOLSKIE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'SIAPULA'

15-16 czerwca 2013

IV  STRZELIŃSKI  ROGAINING


Szklary - Strzelin - Siapula rogaining

To był mój trzeci bieg na orientację. Struktura ta wchłaniała mnie powoli. Najpierw zabawa, śmiechy, po prostu trasa Relax.

Później nocny 10 godzinny bieg, gdzie adrenalina i listopadowy chłód nie pozwalają dopuścić do siebie uczucia strachu - lekkie „podkręcenie śruby”. Siapula, to czas krótszy, „tylko” 8 godzin :), ciepło, przyjemnie, dwóch opiekunów – sielanka-bajka. Pozornie. Wpadłam w łapy dwóch Ultrasów, którzy potraktowali mnie nie jak delikatną i kruchą kobietę, a PARTNERA biegowego. Chciałam – to mam!

Szklary - Strzelin - Siapula rogaining

SIAPULA – XVII Ogólnopolskie Zawody na Orientację - IV Strzeliński Rogaining. Rogaining to forma biegów na orientację, gdzie samemu planuje się trasę i które punkty kontrolne ustalone przez organizatorów, chce się zaliczyć. Jedyne ograniczenie to limit czasu i własne możliwości. Naturalnie dla „ułatwienia” biega się w nocy :). (blog kobiety na medal)

W piękną letnią noc z 15 na 16 czerwca na Wzgórzach Strzelińskich rozegrane zostały XVII Ogólnopolskie Zawody na Orientację "Siapula", czyli IV Strzeliński Rogaining.