XXIII   MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'BENIAMIN'

WYNIKI
XXI  STRZELIŃSKIEGO  ROGAININGU
kategoria  otwarta

'Beniamin' Rogaining - výsledky
'Beniamin' Rogaining - result - open


M-scePunktyNazwisko i imięDrużynaMiasto
195Szmyt Łukasz
Kaźmierczak Tomasz
ŁOKI-TOKILeszno
Leszno
289Duda Andrzej
Ambroszczyk Małgorzata
Świerczyński Ryszard
Trocha Roman
BAB ORIENTOPDzierżoniów
Bielawa
Kuropatnik
Dzierżoniów
370Górajewski Paweł
Sobieściak Kamil
Kosak Maciej
Kosmiczne BorsukiKsięginice
Księginice
Pustków Żurawski
464Hajduk Lidka
Hajduk Jacek
Bez SkorkaOleśnica
Oleśnica
558Leszczyński Paweł
Korzeniowska Agnieszka
Mazepa Tomasz
PerełkiOława
Marcinkowice
Oława
558Szymański Marcin
Barwiński Jarosław
Zendwalewicz Ewa
Nimsz Kamila
SzkodnikiGodzikowice
Jelcz-Laskowice
Miłoszyce
Jelcz-Laskowice
754Perucki Piotr
Paluchowski Tomasz
M&COMPANYPrudnik
Głuchołazy
853Rodak Piotr
Drankowski Dariusz
Już nie KotwicaGrodków
Brzeg
953Prusiewicz Bartosz
Komarnicka Katarzyna
Psychodeliczne FretkiŚwidnica
Świdnica
1051Stodolski Bartosz
Malcherek Bartosz
Nitschke Marcin
KalenjiWrocław
Wrocław
Wrocław
1151Szymański Łukasz
Szałaj Rafał
Szałaj Przemysław
Jesteśmy tu dla bigosuŁojowice
Wawrzyszów
Wawrzyszów
1249Jarmuła Mirosław
Jarmuła Magdalena
BOB RacibórzRacibórz
Racibórz
1349Tsymbaliuk Roman
Filippenko Oleksandr
Marchenko Iryna
GinnungagapKraków
Kraków
Kraków
1447Tomczuk Wojciech
Dziwak Marcin
Wołów
Brzeg
1543Pawłowski Leszek
Jaszczuk Wiktor
WilkWrocław
Wrocław
1642Gil Szymon
Gil Ryszard
Gile Team Jelenia GóraJelenia Góra
Jelenia Góra
1739Skrzyński Krzysztof
Lompart-Kowalek Damian
Bencz TeamKarpacz
Wrocław
1837Trzęsicka Irena
Lazarek Aleksandra
Wodzicka Aleksandra
Eichler-Fałowska Małgorzata
Wonder WomenŚroda Śląska
Wrocław
Wrocław
Wrocław
1936Niewęgłowski Adam
Majkowski Maciej
Sowińska Justyna
Warańska Marianna
NMsyPoznań
Orawka
Poznań
Poznań
2033Heliński Tomasz
Citko Maciej
KooperacjaWrocław
Opole
2132Wojtyło Piotr
Fitas Jakub
Wojciechowski Rafał
ANNGELLSRUNWrocław
Wrocław
Wrocław
2231Dudášek Karel
Dudášková Lenka
DudyTeamNový Hrádek - CZ
Nový Hrádek - CZ
2331Bartczak Franciszek
Bartczak Magdalena
Bartczak Paweł
PróchniakiZagorzyn
Zagorzyn
Zagorzyn
2425Sobieściak Magdalena
Sobieściak Katarzyna
Górajewska Aleksandra
ChichotkiPustków Żurawski
Księginice
Księginice
2518Strzeliński Antoni
Strzelińska Małgorzata
Strzeliński Dawid
Strzeliński TeamPoznań
Pozanń
Poznań
2618Lucima Jolanta
Lucima Marysia
PTTK StrzelinStrzelin
Strzelin
2716Kuryłowicz Tadeusz
Kuryłowicz Maja
Kuryłowicz Piotr
Drużyna numer sześćWrocław
Wrocław
Wrocław
2815Nowakowska Paulina
Ruciński Piotr
Hoszowski Lukasz
PauliniStrzelin
Strzelin
Strzelin
299Chmielewska Hanna
Chmielewska Julia
Chmielewski Paweł
Chmielewska Anna
Chmielewska Olga
5HOPS+Kamienna
Kamienna
Kamienna
Kamienna
Kamienna
309Kosiorek Helena
Kosiorek Hanna
Kosiorek Jacek
Łódzkie KosioryŁódź
Łódź
Łódź
319Czerwińska Maria
Czerwiński Michał
Czerwińska Antonia
Biedronki i Czarny KotWrocław
Wrocław
Wrocław
328Idzikowska Dagmara
Idzikowska Barbara
Idzikowski Damian
WatahaOpole
Opole
Opole
CZ - Czechy (Česká republika)

Zawody na Orientację 'Siapula' - rogaining - Strzelin