XXII   MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'BENIEMIN'

WYNIKI
XVIII  STRZELIŃSKIEGO  ROGAININGU
kategoria  otwarta

'Beniamin' Rogaining - výsledky
'Beniamin' Rogaining - result - open


M-scePunktyNazwisko i imięDrużynaMiasto
1106Trocha Roman
Świerczyński Ryszard
Dzierżoniów
Kuropatnik
298Marek Antonin
Smolka Martin
Pierwszy i ostatni razŠternberk - CZ
Šternberk - CZ
395Pokorná Anežka
Fátor Jan
DOBruška, kua!Ústí nad Orlicí - CZ
Rychnov nad Kněžnou - CZ
488Kaźmierczak Tomasz
Szmyt Łukasz
T-MAKSLeszno
Leszno
584Sobieściak Kamil
Sobieściak Michał
Górajewski Paweł
Kosmiczne BorsukiBielany Wrocławskie
Bielany Wrocławskie
Księginice
683Jarmuła Mirosław
Jarmuła Magdalena
BOB Racibórz Racibórz
Racibórz
780Klapková Milada
Klapka Michal
HistoriciVrchlabí - CZ
Vrchlabí - CZ
870Charlet Katrin
Charlet Norbert
Mauersegler BerlinBerlin - DE
Berlin - DE
968Suwara Mateusz
Drzazga Szymon
Łobaczewski Dawid
SP 66 WrocławWrocław
Wrocław
Ligota Piękna
1065Perucki Piotr
Paluchowski Tomasz
TOMEK & PIOTREKPrudnik
Głuchołazy
1162Sierżant Kamil
Haratyk Artur
Lorenz Krzysztof
Lorenz Michał
AVITStrzelin
Strzelin
Strzelin
Strzelin
1254Gil Szymon
Gil Ryszard
Elewów Family TeamJelenia Góra
Jelenia Góra
1354Bartczak Szymon
Bartczak Adam
GałganyWrocław
Turek
1450Siwek Bartłomiej
Kowalczuk Mateusz
Smółka Jacek
Czterej pancerniWrocław
Wrocław
Wrocław
1547Dudášek Ondřej
Dudášková Lenka
Dudášek Karel
Dudášková Klára
Dudy-teamNový Hrádek - CZ
Nový Hrádek - CZ
Nový Hrádek - CZ
Nový Hrádek - CZ
1646Kuryłowicz Piotr
Kuryłowicz Maja
Mąż i żonaWrocław
Wrocław
1745Dymara Tomasz
Dymara Jan
Jeszcze lepsza połowaWrocław
Wrocław
1845Juś Piotr
Zatryb Kacper
Zatryb Joanna
Zatryb Piotr
JAK PPJedlina Zdrój
Wałbrzych
Wałbrzych
Wałbrzych
1943Łoza Kamila
Szałaj Przemysław
Marudy.plWrocław
Opole
2041Mazurkiewicz Beata
Mazurkiewicz Agnieszka
Smoleckie Syrenki
Gim PWr
Smolec
Smolec
2140Juszczak Hania
Juszczak Przemysław
WłóczyKijeWrocław
Wrocław
2237Bartczak Antoni
Bartczak Franciszek
Bartczak Paweł
PróchniakiZagorzyn
Zagorzyn
Zagorzyn
2237Czerwińska Maria
Czerwińska Antonia
Czerwiński Michał
BIEDRONKI
I CZARNY KOT
Wrocław
Wrocław
Wrocław
2237Czapla Tomasz
Czapla Stanisław
Czapla Barbara
Czapla Karolina
PerełkiTurek
Turek
Turek
Turek
2237Grzelewski Konstanty
Grzelewski Michał
Ender DragonWrocław
Wrocław
2636Kułacz Łukasz
Krzysztofik Fabian
Krzysztofik Kamila
Wrocław
Wrocław
Wrocław
2732Juskowiak Tomasz
Łoziński Mikołaj
Łozińska Anna
MaślakiWrocław
Wrocław
Wrocław
2832Barszcz Wojciech
Barszcz Michał
Barszcz Robert
Szmogoła-Barszcz Małgorzata
Barszcze na trasieWrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
2932Dymara Jerzy
Dymara Katarzyna
Lepsza połowaWrocław
Wrocław
3028Sobieściak Katarzyna
Górajewska Aleksandra
Afrykańskie JaskółkiKsięginice
Księginice
3127Dudek Wojciech
Hoszowski Łukasz
CreoxStrzelin
Strzelin
3224Czatrowski Michał
Czatrowska Anna
Czatrowska Klaudia
Rodzinka PLChojnów
Chojnów
Chojnów
337Niewęgłowski Adam
Majkowski Maciej
2MPoznań
Orawka
NKL32Makowska Irena
Chudy Dariusz
Chudy Marzena
Poźniak Agata
Chrzanowska Zofia
ZAMDIWrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
CZ - Czechy (Česká republika)
DE - Niemcy (Deutschland)
Zawody na Orientację 'Beniamin' - rogaining - Strzelin