XXI  MIĘDZYNARODOWE  ZAWODY  NA  ORIENTACJĘ
'Beniamin'

WYNIKI
XIV  STRZELIŃSKIEGO  ROGAININGU
kategoria  otwarta

'Beniamin' Rogaining - výsledky
'Beniamin' Rogaining - result - open


M-scePunktyNazwisko i imięDrużynaMiasto
1119Moskva Roman
Belobrad Ivan
Vojtěch Martin
Pasivity ŽamberkŽamberk - CZ
Žamberk - CZ
Žamberk - CZ
299Świerczyński Ryszard
Adamczyk Grzegorz
PTTK StrzelinKuropatnik
Raszów
397Fałowski Rafał
Falowski Wojciech
Gajków
Wroclaw
489Dering Marcin
Dering Agnieszka
Orientop WrocławWrocław
Wrocław
575Klapka Michal
Klapková Milada
HistoriciVrchlabí - CZ
Vrchlabí - CZ
664Waliduda Anna
Drankowski Dariusz
Górowski Łukasz
Michalak Ewelina
Kotwica BrzegWierzbnik
Brzeg
Brzeg
Brzeg
763Suwara Mateusz
Łobaczewski Dawid
Darulewski Piotr
GIM 19 WROCWrocław
Ligota Piękna
Wrocław
856Paluchowski Tomasz
Jabłoński Arkadiusz
Ar_TomGłuchołazy
Głuchołazy
955Fidor Agnieszka
Suchański Wojciech
Trolle nie biegająWrocław
Wrocław
1048Filippenko Oleksandr
Guivan Dmytro
Old Sarum SalisburyUkraina - UA
Ukraina - UA
1147Kretzschmar Frank
Kretzschmar Ute
NADA + WADAWeimar-DE
Weimar-DE
1245Waloryszak Agnieszka
Dyszak Urszula
Kapa Magdalena
Daniel Anna
Pancerne SzyszkiWrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
1345Křístková Hana
Křístková Veronika
Křístková Viki
Namydlený bleskRoztoky - CZ
Roztoky - CZ
Roztoky - CZ
1443Pszon Adam
Kornecki Dawid
Makowski Mateusz
Stępień Stanisław
Bielamowicz Martyna
PTTK StrzelinGierów
Kowalów
Kowalów
Łojowice
Jutrzyna
1542Wagner Dariusz
Wagner Wiktor
Czarni w nocyStrzelin
Strzelin
1639Zatryb Piotr
Zatryb Joanna
Zatryb Kacper
Juś Piotr
Frankowski Jacek
JAK PPWałbrzych
Wałbrzych
Wałbrzych
Jedlina Zdrój
Świdnica
1737Kuryłowicz Piotr
Kuryłowicz Witold
Ojciec i SynWrocław
Wrocław
1835Dymara Jan
Dymara Tomasz
Wrocław
Wrocław
1933Idzikowska Daria
Magdziak Łukasz
Mac Anna
Kurzeja Piotr
Bractwo talizmanuOpole
Opole
Opole
Gogolin
2032Chmielewska Anna
Chmielewski Paweł
Chmielewska Hanna
Chmielewska Julia
Chmielewska Olga
Rodzina na Piątkę Kamienna
Kamienna
Kamienna
Kamienna
Kamienna
2125Warszewski Jacek
Lewandowski Wiktor
BushwackersTrzebnica
Wrocław
2225Idzikowski Damian
Idzikowska Barbara
Idzikowska Dagmara
WatahaOpole
Opole
Opole
2225Juszczak Przemysław
Juszczak Anna
Juszczak Hania
WłóczyKijeWrocław
Wrocław
Wrocław
2225Kępińska Paulina
Kępińska Julia
Kępiński Marcel
Pod górkęStare Bogaczowice
Stare Bogaczowice
Stare Bogaczowice
2524Lucima Jolanta
Lucima Marysia
PTTK StrzelinStrzelin
Strzelin
2618Tarasiuk Marek
Tarasiuk Krzysztof
Tarasiuk Sebastian
Święconek Joanna
Święconek Tomasz
BizonOpole
Opole
Opole
Opole
Opole
2716Cutting Deborah
Hintz Jana
Australia - AU
Monachium - DE
284Ziętek Anna
Ziętek Cezary
Bartczak Paweł
Bartczak Franciszek
Bartczak Antoni
PróchniakiLaski
Laski
Zagorzyn
Zagorzyn
Zagorzyn
NKL0Eichler-Fałowska Małgorzata
Wodzicka Aleksandra
Wrocław
Wrocław
NKL0Mazurkiewicz Agnieszka
Mazurkiewicz Beata
Gim PWR
Smoleckie Syrenki
Smolec - Wrocław
Smolec - Wrocław
AU - Australia      CZ - Czechy      DE - Niemcy      UA - Ukraina
Zawody na Orientację 'Beniamin' - rogaining - Strzelin